Виробник

Сумісність з екшн-камерами

Показати все Сховати

Сумісність з серіями

Показати все Сховати

Сумісність з моделями

Показати все Сховати

Товарів у наявності: 71

Батареї та зарядні пристрої для екшн-камер 

Підкатегорії

  • Батареї та акумулятори для екшн-камер

    Одне з перших питань при покупці екшн камери - про тривалість зйомки. Зазвичай такі камери як GoPro та Xiaomi знімають від 1,5 до 2 годин. Але питання додаткових батарей стає дуже актуальним коли немає часу чекати зарядки або взагалі немає такої можливості. Також не варто забувати що взимку при температурі -10, батарейки для камери розряджаються практично миттєво, вистачає буквально на пару затяжних спусків. Існує 2 варіанти акумуляторів: - перші це проста змінна батарея для камери - дістаєте розряджену і вставляєте заряджену. - Другі це так звані Bacpac акумулятори. Вони підключаються додатково до основної батареї, кріпляться на камері та підключаються в спеціальний роз'єм, для них потрібна заміна задньої кришки боксу камери, які зазвичай продаються в комплекті. Такий варіант акумуляторів використовується при тривалої зйомці, коли немає часу замінити основну батарею. У нашому асортименті є батареї для найпопулярніших екшн камер: GoPro, Xiaomi, SJCam, Sony. Дешевші акумулятори зазвичай тримають на 5-10% менше оригінальних, але є і такі бренди як Telesin, Wassabi та KingMa які ні трохи не поступаються оригінальним, а деякі з них забезпечують навіть більш тривалий час роботи камери.

  • Комплекти батареї + зарядка для екшн-камер

    У більшості випадків купуючи додаткові акумулятори для GoPro, Xiaomi або SJCam Вам необхіден і зарядний пристрій на кілька батарей. Тому ми пропонуємо вам зробити це ДЕШЕВШЕ! Купуючи зарядку з акумуляторами в комплекті Ви ЕКОНОМИТЕ до 15%!

  • Зарядні пристрої та кабелі для екшн-камер

    Після покупки другої батареї всі стикаються з однією і тією ж проблемою. Щоб зарядити 2 батареї потрібно стежити за тим коли перший акумулятор зарядиться, а потім вставляти другий в камеру для підзарядки. В активних поїздках на це зазвичай не вистачає часу та батареї ставляться заряджатися на ніч і деякі люди прокидаються для заміни батарейки! Щоб спати спокійно - досить просто купити зарядний пристрій на пару батарей. Зарядні пристрої відрізняються кількістю паралельно заряджаємих батарей, якістю виконання, габаритами, а також способами підключення: до USB, автомобільний роз'єм прикурювача чи розетки.

Показані 1 - 32 із 71 пунктів
Показані 1 - 32 із 71 пунктів

Акумулятори для Вашої екшн камери GoPro, SJCam або Xiaomi продовжать термін роботи і заощадять час на зарядку камери. Оригінальні та якісні аналоги батарей, а також батареї які розширюють заряд головного акумулятора, так звані Bacpac. Якщо у Вас вже є кілька батарей для GoPro, Xiaomi або SJCam, то зарядний пристрій це дуже необхідний аксесуар. В...

Акумулятори для Вашої екшн камери GoPro, SJCam або Xiaomi продовжать термін роботи і заощадять час на зарядку камери. Оригінальні та якісні аналоги батарей, а також батареї які розширюють заряд головного акумулятора, так звані Bacpac. Якщо у Вас вже є кілька батарей для GoPro, Xiaomi або SJCam, то зарядний пристрій це дуже необхідний аксесуар. Ви зможете заряджати кілька батарей: від звичайної розетки, в автомобілі від прикурювача, від USB порту комп'ютера. Не потрібно чекати коли акумулятор зарядиться від камери, а потім змінювати його на інший. У нашому асортименті ви знайдете зарядки як звичайні для конкретної моделі камери GoPro, Xiaomi або SJCam, так і специфічні які підтримують зарядку декількох форматів батарей одночасно або з підтримкою пульта для GoPro.

Докладніше...