Сумісність з екшн-камерами

Показати все Сховати

Колір

Показати все Сховати

Кріплення для екшн-камер 

Підкатегорії

 • на велосипед/мотоцикл/трубу
  Універсальні пластикові та металеві кріплення для екшн-камер на кермо, раму, подседел велосипеда, на мотоцикл і труби різних діаметрів.  Оригінальні кріплення GoPro і Sony, доступні аналоги в асортименті.
 • на голову/шолом/зуби
  Кріплення для екшн-камер на голову, шолом, в зуби для зйомки від першої особи.  Оригінальні кріплення GoPro і Sony, доступні аналоги в асортименті.  Кріплення на всі види шоломів (гладкий мотошолом, вентильований велошолом).  Кріплення на шолом на основі клейких площин, бічні і фронтальні кріплення.  Кріплення-капа для занять водними видами спорту (серфінг, вейкбордінг, кайтбордінг).
 • на груди/плече/спину
  Кріплення для екшн-камер усіх відомих моделей на груди / плече / спину для занять екстремальними видами спорту і активного відпочинку (полювання, риболовлі, походів).  Кріплення, регульовані за розміром, можуть вдягатися поверх теплого одягу і послужать для зйомок в будь-який час року.  Оригінальні кріплення для GoPro і Sony і доступні аналоги.
 • на дошку/площину
  Кріплення для екшн-камер на дошку і будь-яку плоску поверхню.  Клейкі або наскрізні типи кріплень зі страхувальними тросиками у комплекті.  Кріплення на дошку для серфінгу, кайтбордінгу, спеціальні клейкі кріплення для музичних інструментів.
 • на кисть/руку/ногу
  Регульовані за розміром кріплення для екшн-камер всіх моделей на руку, ногу або кисть.  Кріплення на основі еластичних ременів і швидкоз'ємних засувок для відеозйомки під час активного відпочинку або занять спортом з самих різних ракурсів.  Оригінальні кріплення GoPro і Sony та доступні аналоги.
 • присоски
  Кріплення присоски для установки екшн-камер на різні гладкі та плоскі поверхні, включаючи лобове скло і капот автомобіля, крило мотоцикла і т.д.  Кріплення-присоски дозволять використовувати екшн-камеру в якості авторегістратора або встановити камеру на будь-які гладкі скляні, дзеркальні поверхні.
 • тримачі/підставки
  Тримачі та підставки для екшн-камер різноманітного призначення служать для установки камер на різне обладнання (стропи і балон кайта, корпус квадрокоптера, мисливську рушницю і т.д.)
 • перехідники/подовжувачі/шарніри
  Кріплення перехідники / подовжувачі / шарніри для екшн-камер допоможуть модернізувати будь-кріплення, адаптувати його під особливі умови зйомки і забезпечити потрібну зміну ракурсу.
 • прищепки/зажими
  Прищіпки та затискачі для фіксації екшн-камер за допомогою захвату: на лямках рюкзака, кепці, капюшоні дитячої коляски, портьєрах, поверхні столу, в будь-якому місці, де підкаже фантазія.  Прищіпки та затискачі різної конфігурації забезпечать цікаві і незвичайні ракурси.
Показати ще

Закріпіть Вашу камеру куди завгодно за допомогою наших кріплень для GoPro, Xiaomi або SJCam. Зручні аксесуари для закріплення камери на голову, груди, плече. Клейкі майданчики для кріплення камери на рівні поверхні, спеціалізовані кріплення для кайта, велосипеда, мотоциклів та інших видів спорту. 360-поворотні кріплення дозволять гнучко вибирати...

Закріпіть Вашу камеру куди завгодно за допомогою наших кріплень для GoPro, Xiaomi або SJCam. Зручні аксесуари для закріплення камери на голову, груди, плече. Клейкі майданчики для кріплення камери на рівні поверхні, спеціалізовані кріплення для кайта, велосипеда, мотоциклів та інших видів спорту. 360-поворотні кріплення дозволять гнучко вибирати ракурс. Ви також можете подивитися фото з ракурсами одержуваними за допомогою кріплень на сторінці товару.

Докладніше...

Свіжі статті з нашого блога