Full description is currently available for Ukrainian version of this page.
| Frequency bands | 1240 - 1290 MHz |
| Antenna Type | CloverLeaf |
| Antenna frequency | 1.2 GHz |
| Polarization | Circular Right |
| Gain | 2 dBic |
| Feeder length | 140 mm |
| Wave impedance | 50 Om |
| Connector | SMA |
| Type | antenna |
| Weight | 16.6 g |
| Country of brand registration | China |
| Country of manufacturing | China |
No customer questions for the moment.
Viewed products