![]() |
Battery Energy Life 6S2P 8400mАh Molicel P42A |
* Required fields
Full description is currently available for Ukrainian version of this page.
| Assembled from the elements | Molicel P42A |
| Discharge current | 11С |
| Battery type | Li-ion |
| Capasity | 8400 mAh |
| Output voltage | 21.6 V |
| Weight | 840 g |
| Country of brand registration | Ukraine |
| Country of manufacturing | Ukraine |
No customer questions for the moment.
Viewed products