![]() |
Original DJI Mavic 3 Enterprise Propellers (one pair) |
* Required fields
Full description is currently available for Ukrainian version of this page.
| Blade pitch | , 13.5 cm |
| Diameter | , 23.9 cm |
| Compatible with copters | DJI |
| Compatible with copter series | Mavic 3E, Mavic 3T |
| Color | black |
| Material | Plastic |
| Weight | One piece - 8.5 g |
| Country of brand registration | China |
| Country of manufacturing | China |
No customer questions for the moment.
Viewed products