![]() |
TELESIN metal Side battery door for GoPro HERO11, HERO10 and HERO9 Black |
* Required fields
Full description is currently available for Ukrainian version of this page.
| Compatible with cameras | GoPro |
| Compatible with series | GoPro HERO13, GoPro HERO12, GoPro HERO11, GoPro HERO9, GoPro HERO10 |
| Compatible with models | GoPro HERO9 Black, GoPro HERO10 Black, GoPro HERO11 Black, GoPro HERO13 Black, GoPro HERO12 Black |
| Type | cap |
| Color | black |
| Material | Aluminum |
| Weight | 1.8 g |
| Height | 52.3 - 49.8 mm |
| Length | 17.7 mm |
| Thickness | 9.8 mm |
| Country of brand registration | China |
| Country of manufacturing | China |
No customer questions for the moment.
Viewed products