![]() |
Boya BY-WM3D Digital True-Wireless Microphone System for iOS Devices, Cameras, Smartphones (2.4 GHz) |
* Required fields
Full description is currently available for Ukrainian version of this page.
| Microphone type | wireless, lavalier |
| Directivity | omnidirectional |
| Microphone purpose | For camcorders, For smartphones and tablets |
| Frequency range | 20 - 20000 Hz |
| Connector | TRRS, TRS, Lightning |
| Run-time | transmitter - 4.5 h; receiver - 8 h |
| Battery type | Li-ion, built-in |
| Type | microphone |
| Color | black |
| Weight | receiver - 9,5 g; transmitter - 10,5 g |
| Width | receiver - 15.6 mm; transmitter - 18 mm |
| Height | receiver - 54 mm; transmitter - 51.8 mm |
| Thickness | receiver - 15.6 mm; transmitter - 15.6 mm |
| Country of brand registration | China |
| Country of manufacturing | China |
No customer questions for the moment.
Viewed products