![]() |
Бездротова мікрофонна система Boya BY-WM3D для iOS пристроїв, камер, смартфонів (2.4 ГГц) |
* Обов'язкові поля
Бездротова мікрофонна система Boya BY-WM3D включає приймач з трьома змінними адаптерами для підключення до портів Lightning, TRRS 3,5 мм, TRS 3,5 мм та передавач із вбудованим мікрофоном.
Мініатюрна бездротова мікрофонна система Boya BY-WM3D працює на частоті Wi-Fi/2,4 ГГц, діапазон покриття досягає 20 метрів. Використовується для створення відеоконтенту для YouTube, Instagram, TikTok, а також для влогінгу, мобільної журналістики.

Завдяки трьом змінним адаптерам зі штекерами Lightning (сертифікований Apple MFI), TRRS 3,5мм, TRS 3,5мм, модель Boya BY-WM3D працює з широким спектром пристроїв.

Ресивер може підключатися при необхідності до дзеркальних, бездзеркальних, компактних фото-, відеокамер, до iPhone, iPad, iPod або до мобільних гаджетів, ноутбуків з портом TRRS 3,5 мм.

Трансмітер обладнаний вбудованим мікрофоном та кріпильною кліпсою для фіксації на одязі, забезпечує повну свободу рухів та якісний запис звуку.
Приймач і передавач живляться від вбудованого акумулятора ємністю 100 мАг, передавач працює 4,5 годин без зарядки. Час роботи ресивера – до 8-ми годин.

Система постачається в захисному кейсі, який є також бездротовим зарядним пристроєм, забезпечує час зарядки – 2 години в умовах без доступу до розетки. Сам кейс обладнаний акумулятором 1000 мАг, кабель живлення у наборі, зарядний порт кейсу – USB-C.


| Тип мікрофона | бездротовий, петличний |
| Спрямованість | всеспрямований |
| Призначення мікрофона | Для відеокамер, Для смартфонів та планшетів |
| Діапазон частот | 20 - 20000 Гц |
| Конектор | TRRS, TRS, Lightning |
| Час роботи | передавач - 4.5 год; приймач - 8 год |
| Тип батарей | Li-ion, вбудована |
| Тип | мікрофон |
| Колір | чорний |
| Вага | приймач - 9,5 г; передавач - 10,5 г |
| Ширина | передавач - 18 мм; приймач - 15.6 мм |
| Висота | приймач - 54 мм; передавач - 51.8 мм |
| Товщина | передавач - 15.6 мм; приймач - 15.6 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари