Full description is currently available for Ukrainian version of this page.
| Ports | XT60 |
| Charger type | Wall |
| Output current | 5 А |
| Output voltage | 20 V |
| Input current | 1 A |
| Input voltage | 100-240 V, 50-60 Hz |
| Type | power supply |
| Weight | 215 g |
| Width | 90 mm |
| Height | 32 mm |
| Length | 90 mm |
| Country of brand registration | China |
| Country of manufacturing | China |
No customer questions for the moment.
Viewed products