![]() |
Блок живлення ToolkitRC ADP100 100W 20V 5A |
* Обов'язкові поля
Блок живлення ToolkitRC ADP100 (100 Вт) - високоякісний та потужний як для своїх розмірів. Чудовий вибір для використання з різними сучасними зарядними пристроями, такими як iSDT або ToolkitRC.
| Вхідна напруга: | AC 100-240В 50/60Гц |
| Вхідний струм: | Макс. 1А |
| Вихідна напруга: | Макс. 20.0В |
| Вихідний струм: | Макс. 5.0А |
| Роз'єм: | XT60 |
| Розмір: | 90мм * 90мм * 32мм |
| Вага: | 215г |
| Температура роботи: | -10°C - 40°C |
| Роз'єми | XT60 |
| Тип зарядного пристрою | Мережевий |
| Вихідна сила струму | 5 А |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вхідна сила струму | 1 A |
| Вхідна напруга | 100-240 В, 50-60 Гц |
| Тип | блок живлення |
| Вага | 215 г |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари