![]() |
StartRC Propeller Holder for DJI Mini 3 Pro Red |
* Required fields
Full description is currently available for Ukrainian version of this page.
| Compatible with copters | DJI |
| Compatible with copter series | Mini 3 Pro |
| Color | red |
| Material | Plastic, Silicon |
| Weight | 20 g |
| Width | 92 mm |
| Height | 55 mm |
| Thickness | 47 mm |
| Country of brand registration | China |
| Country of manufacturing | China |
No customer questions for the moment.
Viewed products