![]() |
Video Transmitter Foxeer Reaper Infinity 4.9-6.0GHz 80 channels 10W |
* Required fields
Full description is currently available for Ukrainian version of this page.
| VTX type | Analog |
| Max. VTX power | 10000 mW |
| Antenna plug | SMA |
| Mounting holes | 20 x 20mm |
| Receiver/Transmitter Frequency | 5.8 GHz, 4.9/5.0 GHz, 6 GHz |
| Number of channels | 80 |
| Type | video transmiter |
| Weight | 48 g |
| Width | 37 mm |
| Height | 16 mm |
| Length | 66 mm |
| Country of brand registration | China |
| Country of manufacturing | China |
No customer questions for the moment.
Viewed products