![]() |
Відеопередавач Foxeer Reaper Infinity 4.9-6.0GHz 80 каналів 10W |
* Обов'язкові поля
| Тип відеопередавача/приймача | Аналоговий |
| Макс. потужність відеопередавача | 10000 мВт |
| Роз'єм антени | SMA |
| Монтажні отвори | 20 x 20мм |
| Частота передавача/приймача | 5.8 ГГц, 4.9/5.0 ГГц, 6 ГГц |
| Кіл-ть каналів | 80 |
| Тип | відеопередавач |
| Вага | 48 г |
| Ширина | 37 мм |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 66 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари