Корпоративным клиентам

Особливі умови для компаній

Чималий досвід роботи з корпоративними клієнтами дозволяє нам забезпечити належний рівень обслуговування. Найглибше нам знайомі сфери теле- та кіноіндустрій, безпеки, будівництва, промислового виробництва, а також сільського господарства.

Офіційна гарантія

Офіційна гарантія від виробника для кожної одиниці товару, як і повноцінне постгарантійне сервісне обслуговування, забезпечується статусом офіційного дилера по всім ключовим брендам та прямим імпортом або роботою через авторизованого дистриб'ютора.

Безкоштовне навчання

Проводимо повний вступний інструктаж персоналу, який буде безпосередньо користуватися пристроєм. А в подальшому забезпечуємо більш глибоке консультування.

Зручні форми оплати

Платіж можливий за рахунком з ПДВ, без ПДВ, а також картою будь-якого банку.

Безкоштовна доставка

Забезпечуємо безкоштовну адресну доставку в будь-який населений пункт України.

Модифікація під особливі потреби

В разі технічної можливості будь-яка представлена ​​нами модель може бути доопрацьована під виконання спеціальних завдань. Будь то технічні параметри, комплектація, створення особливого аксесуара, або навпаки - розукомплектування, підбір спрощеної версії.

Доставка під замовлення

За Вашим запитом імпортуємо будь-який дозволений для ввезення на територію України товар, навіть якщо його немає у нашому постійному асортименті. Працюємо з магазинами із США, ЄС та Китаю.