Оптовим покупцям

Що ми пропонуємо оптовим покупцям?

Для магазинів, сервісних центрів та інших оптових покупців ми пропонуємо окремі умови співпраці, основані на наданні статусу дилера та особливих цінах.

Які товари доступні по опту?

Спеціальні ціни та умови пропонуються за тими товарами, дистриб'ютором котрих ми є. Переважно це аксесуари для екшн-камер, квадрокоптерів, влогінга, професійної відеозйомки та систем стабілізації.

Екшн-камери GoPro, квадрокоптери DJI , камери Sony по опту ми не пропонуємо, тому що це суперечить політиці їхніх виробників. У разі необхідності вони можуть бути придбані за стандартною ціною.

Бренди, що доступні для дилерства (неповний перелік): AC Polar, AC Pole, AC Prof, AgimbalGear, AriMic, Camrig, D-Star, PHS, PolarPro, ProPole, RiseUK, SHOOT, Sunnylife.

Які ціни пропонуються оптовим покупцям?

Для кожного товару встановлена ​​РРЦ (рекомендована роздрібна ціна). При установці цін нижче даного рівня, або використанні інших способів їх зниження (купони, комплекти, неузгоджені акції), статус дилера може бути анульовано а відвантаження припинені.

Оптові ціни також розраховуються індивідуально для кожного товару. Щоб отримати доступ до оптового прайсу з регулярно оновлюємим переліком товарів і статусом наявності на складі, відправте заявку як описано нижче (див. Як стати дилером?).

Відвантаження замовлень відбувається після отримання повної оплати. Отчрочка платежу в подальшому при упешно співпраці також можлива.

Всі ціни включають ПДВ.

Чи працюємо ми за дропшипінгом?

Так. Відправка може відбуватись з нашого складу за створеними вами накладним Нової Почти, від вашого імені.

Як стати дилером?

Для отримання доступу до оптового прайсу відправте заявку на opt@wazza.com.ua, в якій вкажіть:

1. Який магазин Ви репрезентуєте, його основна спеціалізація, посилання на сайт або сторінку.

2. Ваші контактні дані - ім'я, телефон, фактична адреса магазину (якщо є не лише в Інтернеті).

3. Яка група товарів з нашого асортименту цікавить.

4. Який є досвід роботи з даними або спорідненими групами товарів, чи є можливість забезпечити кваліфіціровенное консультування клієнтів.

Всі пункти є обов'язковими для розгляду заявки. Відповіді "сайт в розробці, сторінки наразі не має", "цікавлять всі групи товарів" та інші подібні не приймаються.
Також не розглядаються заявки від прайс-агрегаторів і магазинів-звалищ з набивання до каталогу всього поспіль.

Яке мінімальне замовлення?

Після авторизації і отримання доступу ви можете розміщувати замовлення за оптовими цінами на будь-яку кількість товару, в т.ч. на 1 од. Обмеження мінімального замовлення відсутнє. Втім, ми рекомендуємо оптимізувати обсяг замовлення, тому що витрати на доставку лягають на Вас.

Чи можна отримати вивантаження товару?

Так, вигрузка надається в XML форматі з основними відомостями - назва, артикул, виробник, опис, партнерська ціна, РРЦ, наявність, фото.

Для отримання доступу до файлу вивантаження зверніться до свого менеджера, або надішліть електронного листа на загальний email opt@wazza.com.ua.

Чи можна продавати товар на Розетці?

Ні.

Як розмістити замовлення?

Будь-яким зручним способом:
- відправивши всі деталі на email opt@wazza.com.ua;
- відправивши всі деталі через Telegram;
- оформивши замовлення на сайті під своїм обліковим записом.

Яка гарантія на товар?

Для кожної категорії товару термін гарантії вказується індивідуально. Його можна побачити на сторінці товару.

Детальніше про умови гарантії і повернення читайте тут.