![]() |
Екшн-камера GitUp Git3 Duo 90 градусів |
* Обов'язкові поля
GitUp Git3 Duo 90º - версія флагманської моделі G3 Duo Pro, екшн-камера з кутом огляду 90º без викривлень Fish Eye, без дисторсії. Розроблена спеціально для зйомки з дрона, для предметної студійної зйомки.
Екшн-камера GitUp Git3 Duo 90° зі стандартним кутом огляду та розширеним функціоналом з можливістю підключення:
Примітка. Всі додаткові пристрої придбаваються окремо.

На відміну від ширококутних екшн-камер, модель GitUp Git3 Duo має кут огляду 90 градусів, без викривлення «риб'яче око» та без дисторсії. Таку камеру доцільно використовувати для аерофотозйомки з коптера. У випадках, коли при поворотах дрона всі нестандартні кути широкоформатної камери викривлюють зображення, картинка з GitUp Git3 Duo виходить максимально природною та реалістичною.
Крім того, камера зі стандартним кутом огляду підійде для предметної зйомки в студії.

GitUp Git3 Duo 90° має весь функціонал автомобільного відеореєстратора: автоматичне включення і старт запису при подачі живлення, автоматичне вимикання, циклічний запис, запис відрізками, датчик руху, штамп дати й часу, свій підпис.
Цю модель можна також використовувати як Web камеру, підключивши її до комп'ютера.

GitUp Git3 Duo 90° обладнана сенсорним дводюймовим LCD дисплеєм для керування функціями камери і параметрами зйомки, а також процесором Новатек NTK9666 і матрицею Sony Sensor IMX117.
Вбудований трьохосевий гіроскоп забезпечує стабілізацію зображення.

Підтримується Wi-Fi і Bluetooth з'єднання для віддаленого керування камерою, робочий діапазон 5-7 метрів. GitUp Git3 Duo 90° сумісна з пристроями IOS/Android, завдяки додатку GitUp App.
На нижній панелі корпусу розташований отвір 1/4'' для установки GitUp Git3 Duo 90° на штативи, тримачі, моноподи. У бічній частині знаходяться два роз'єми Mini USB та Micro HDMI порт.
Мається слот для карти пам'яті microSD, підтримуються флеш-карти ємністю до 256 Гб, Class 10 або UHS-1.

Екшн-камера забезпечує відеозйомку в форматах 2160P HD: 2880x2160 при 24 к/с; 1080P Full HD: 1920x1080 при 60 к/с і 30 к/с. Роздільна здатність фотографії: 12 Мп.
Підтримується циклічний запис в режимі відеореєстратора, TimeLapse зйомка, функція гарячого старту запису.

Модель обладнана знімною акумуляторною батареєю ємністю 1200 мАг, яка забезпечує безперервний час роботи до 120 хвилин.
GitUp Git3 Duo 90° постачається з набором кріплень і аксесуарів GoPro стандарту, в нього входить:

| Максимальна роздільна здатність | 2.7K 24 fps |
| Режими відео | 2160P HD video: 2880 x 2160; 24fps; 1440P HD video: 2560 x 1440; 30fps; 1080P Full HD video: 1920 x 1080; 60fps+30fps; 1440*1080 60fps 1080P HD video: 1920 x 1080; 30fps; 4:3 video mode, 1920*1440 30fps1296P 30fps 720P HD video: 1280 x 720; 120fps+60fps |
| Режими фото | Одиночне фото, TimeLapse 0,5 сек. / 1 сек. / 2 сек. / 5 сек. / 10 сек. / 30 сек. / 60 сек. Затримка автоспуску 3 сек./ 5 сек./ 10 сек./ 15 сек./ 30 сек. Режим автомобільного відеореєстратора |
| Роздільна здатність | 2.7K (2880X2160), HD (1280X720), FULL HD (1920X1080) |
| Кількість мегапікселів | 12 Мп |
| Формат відео | H.264; MP4 |
| Запис аудіо | Вбудований мікрофон, монофонічний динамік. Підтримка зовнішнього мікрофона |
| Час роботи | 120 хвилин |
| Глибина занурення | до 30 м (з корпусом) |
| Роз'єми | microHDMI, miniUSB |
| Тип батарей | Li-ion |
| Ємність | 1200 мАг |
| Особливі властивості | стабілізація, RAW фото |
| Дисплей | 2" LCD, сенсорний |
| Стабілізація | Электронна стабілізація зображення |
| Керування | Смартфон (Wi-Fi), Кнопки |
| Відео вихід | HDMI, USB |
| Тип матриці | Sony Sensor IMX117 |
| Wi-Fi | 2.4GHz |
| Об'єктив | 90°FOV |
| З'єднання | Micro HDMI, MiniUSB, WiFi |
| Колір | чорний |
| Вага | 78 г |
| Ширина | 59 мм |
| Висота | 41,5 мм |
| Товщина | 36 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари