![]() |
Стабілізатор Moza Mini-P |
* Обов'язкові поля
Ультракомпактний і при цьому багатоцільовий стедікам Moza Mini-P працює не тільки з екшн-камерами, смартфонами шириною 58 - 88 мм, але і з легкими бездзеркальними камерами, наприклад, Sony А7.
Основне завдання, яке блискуче змогли вирішити розробники Gudsen MOZA, створюючи Mini-P, - це лаконічність та компактність конструкції стедікама в поєднанні з максимально можливою вантажопідйомністю.

У складеному вигляді Moza Mini-P легко поміщається в рюкзаку, сумці або бардачку автомобіля, його вага 694 грами, габарити в форматі транспортування: 198 x 166 x 102 мм, а в розкладеному робочому форматі: 306 x 166 x 51 мм.

Універсальний стабілізатор впевнено працює з широким спектром пристроїв:

Торцевий отвір стандарту 1/4'' дозволяє встановити Mini-P на сумісні моноподи, штативи, стійки та інше знімальне обладнання. До комплекту поставки включений міні-трипод, який можна встановити стаціонарно на стіл або іншу рівну поверхню для зйомки оглядів та влогів. А також використовувати в якості тримача, що подовжує рукоятку стедікама, щоб розширити кут огляду при селфі-зйомці, груповій, панорамній зйомці, веденні прямих ефірів.

Діапазон корисного навантаження стедікама 130 - 900 грам. Це означає, що навіть Sony A7 з досить легким об'єктивом можна використовувати в парі з Moza Mini-P.
Крім того, більшістю моделей A7 можна керувати зі стабілізатора. Також підтримуються моделі A6000, A6100, A6200, A6300, A6400, A6500, A6600, RX100, RX10, RX0 та більш компактні WX500, HX60, HX90 і HX99. Присутня сумісність з Fujifilm X-A7, X-T3, X-T2, а також з камерами Canon EOS RP, M6, M6 Mark II, M200, M50, M5 і 200D, хоча і без функції старту/ зупинки запису.
Нижче дивіться повний список сумісності Moza Mini-P.

Панель керування на рукоятці стабілізатора дає оператору повний контроль над процесом зйомки. В межах досяжності пальця знаходиться джойстик та кнопки, якими досить просто вибирати настройки камери та режими зйомки. Також, не торкаючись екрану смартфона, а використовуючи інтерфейс стедікама, можна регулювати налаштування ISO, витримку, експозицію, баланс білого та інші параметри.

Кожен блогер оцінить можливість трансляції відео в режимі реального часу на соціальні платформи Facebook, Youtube, Twitter та Instagram, при цьому оператор з легкістю зможе перемикатися з горизонтального режиму в портретний.
Moza Mini-P використовує просунуті творчі режими зйомки для створення професійного контенту:

Начальний режим

FPV-режим
Gudsen MOZA пропонує два додатки, які дозволять обирати режими зйомки, а також регулювати настройки та параметри:

Moza Mini-P обладнаний двома вбудованими акумуляторами ємністю 2000 мАг, час роботи без підзарядки досягає 20-ти годин.
Зарядний кабель USB Type-C входить до комплекту.

| Призначення стабілізатора | для бездзеркальної камери, для телефону, для екшн-камери |
| Мін. навантаження | 130 г |
| Макс. навантаження | 900 г |
| Ширина телефону | 58 - 88 мм |
| Час роботи | 20 год |
| Роз'єми | CAN, USB-C |
| Ємність | 2000 мАг |
| Особливі властивості | встановлення на штатив |
| Особливі функції | Селфі, Онлайн трансляція |
| Керування | Кнопки, Смартфон (Bluetooth), Джойстик |
| Кількість вісів стабілізації | 3 |
| Кут повороту | 360º |
| Кут погойдування | 330º |
| Кут нахилу | 330º |
| Вихідна сила струму | 2 А |
| Вихідна напруга | 9 В, 5 В |
| Сумісність з ОС | iOS, Android |
| Колір | чорний |
| Вага | 694 г |
| Ширина | 51 мм |
| Висота | 305 мм |
| Довжина | 166 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари