![]() |
Екшн-камера GitUp Git2P Pro 90 градусів |
* Обов'язкові поля
GitUp Git2P Pro 90 - екшн-камера з кутом огляду 90º, без викривлень типу «риб'яче око» - модифікація визнаної на ринку моделі GitUp Git2P Pro+.
Більшість екшн-камер мають широкий кут огляду, як правило це 170°. Такий формат дозволяє максимально захопити в кадр все, що відбувається, при цьому неминуча поява викривлень «Fish Eye». Ефект «риб'ячого ока» неважко виправити при постобробці відео. І все ж є випадки, коли доцільно використовувати камеру зі стандартним кутом огляду.

GitUp Git2P Pro 90 - екшн-камера з кутом огляду 90° використовується для предметної зйомки, зйомки в приміщеннях або при зйомці з коптера (у випадках, коли при поворотах дрону все нестандартні кути широкоформатної камери викривлюють зображення, картинка з GitUp Git2P Pro 90 виходить максимально натуральною та реалістичною).
До того ж, GitUp Git2P Pro 90 має весь функціонал автомобільного відеореєстратора:
Також GitUp Git2P Pro 90 при підключенні до комп'ютера можна використовувати як WEB-камеру.

У GitUp Git2P Pro 90 реалізована функція електронної стабілізації зображення, камера обладнана вбудованим гіроскопом та ефективно справляється з тремтінням та вібраціями навіть при екстремальній зйомці.

Завдяки модулю Wi-Fi, камера підтримує можливість дистанційного керування за допомогою мобільного пристрою (смартфона, планшета) та спеціального додатку «GitUp APP» для IOS і Android або «FinalCam APP».
Робочий діапазон Wi-Fi-з'єднання досягає 5-7 метрів.
Крім того, при установці камери на штатив, стійку або монопод можна робити знімки, запускати й зупиняти відеозапис, використовуючи пульт дистанційного керування.

Камера обладнана вбудованим мікрофоном та моно динаміком, є аудіо-вхід для підключення зовнішнього мікрофону.
GitUp Git2P Pro 90 працює від знімної літій-іонної батареї ємністю 1000 мАг. Час роботи в режимі безперервної зйомки досягає 90 хвилин.

Спеціально для GitUp Git2P Pro 90 розроблений підводний корпус, який не тільки дозволяє камері занурюватися на глибину до 30 метрів, а й робить її сумісною з сімейством аксесуарів екшн-камер GoPro. Водостійкий корпус з кріпленням 3-х променевого формату дає можливість GitUp Git2P Pro 90 скористатися повним асортиментом кріплень, тримачів та інших аксесуарів для екшн-камер.

Вага камери з підводним корпусом - 154 г;
Підтримка карт пам'яті MicroSD з рейтингом класу 10 або UHS-1, ємністю до 128 ГБ;
Параметри зарядного пристрою - 5 В/1000 мА.

| Максимальна роздільна здатність | 2.7K 24 fps |
| Режими відео | 2880P HD: 2880*2160; 24 к/с; 1440р HD: 2560*1440; 30 к/с; 1080p HD: 1920*1080; 60 к/с ; 720p HD:1280*720;120 к/с |
| Режими фото | Одиночне фото, TimeLapse 0,5 сек. / 1 сек. / 2 сек. / 5 сек. / 10 сек. / 30 сек. / 60 сек. Затримка автоспуску 3 сек./ 5 сек./ 10 сек./ 15 сек./ 30 сек. Режим автомобільного відеореєстратора |
| Роздільна здатність | 2K (2560x1440), 2.7K (2880X2160), HD (1280X720), FULL HD (1920X1080) |
| Кількість мегапікселів | 16 Мп |
| Формат відео | H.264; MP4 |
| Запис аудіо | Вбудований мікрофон, монофонічний динамік. Підтримка зовнішнього мікрофона |
| Час роботи | 90 хвилин |
| Глибина занурення | до 30 м (з корпусом) |
| Роз'єми | miniUSB, microHDMI |
| Тип батарей | Li-ion |
| Особливі властивості | стабілізація, RAW фото |
| Дисплей | 1,5" LCD |
| Стабілізація | Электронна стабілізація зображення |
| Керування | Смартфон (Wi-Fi), Кнопки |
| Відео вихід | USB, HDMI |
| Тип матриці | Panasonic MN34120PA |
| Wi-Fi | 2.4GHz |
| Об'єктив | 90°FOV |
| З'єднання | WiFi, MiniUSB, Micro HDMI |
| Колір | чорний |
| Вага | 64 г |
| Ширина | 59 мм |
| Висота | 41 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари