![]() |
Стабілізатор для смартфонів Zhiyun Smooth X |
* Обов'язкові поля
Кишеньковий стедікам Zhiyun Smooth-X з вбудованою селфі-палкою довжиною 26 см робить ставку на лаконічність та миттєву готовність до зйомки, підтримує керування жестами.
Стедікам для смартфонів Zhiyun Smooth-X підтримує стабілізацію по двох осях з діапазоном обертання:

Складний дизайн дозволяє помістити пристрій в сумці, відділі рюкзака або кишені. Smooth-X обладнаний вбудованим алюмінієвим моноподом, який висувається на максимальну довжину - 26 см та служить для оглядової панорамної зйомки, групових знімків, селфі-зйомки, стрімінга та т.д.

Тримач для смартфона розрахований на моделі шириною від 50 до 90 мм, вантажопідйомність стабілізатора - 200 грам. З'єднання з телефоном встановлюється за допомогою Bluetooth 5.0.
Завдяки інноваційному дизайну, Smooth-X не влучає у кадр та не заважає зйомці навіть при використанні надширококутних об'єктивів.

У нижній частині пристрою розташований отвір стандарту 1/4'' для установки стедікама на штативи, стійки, інше знімальне обладнання.

Всі функції керування стедікамом зосереджені на зручній панелі з джойстиком та кнопками. Оператор може не тільки робити знімки, починати та зупиняти відеозапис, але також і контролювати зум камери. SMOOTH-X дозволяє безпосередньо керувати камерами сумісних смартфонів через Bluetooth-з'єднання.
Багатозадачна кнопка М налаштовується індивідуально, дозволяє оперативно змінювати режими зйомки або одним натисканням перемикатися з горизонтальної орієнтації смартфона на портретну.

Селфі-палка зі стабілізатором Zhiyun Smooth-X підтримує цілий пакет просунутих автоматичних режимів зйомки, включаючи TimeLapse, Panorama, SlowMotion - сповільнену зйомку, а також функцію стеження за об'єктом (досить виділити потрібний об'єкт рамкою на екрані смартфона) та ін.

Стедікам здатний розпізнавати жести оператора, ця особливість зручна для віддаленої зйомки, а також стане в нагоді в одиночних подорожах або для групової зйомки. Досить зробити жест у вигляді V або помахати в камеру, щоб стабілізатор почав знімати фото або відео без необхідності налаштувати автоспуск.

Додаток ZY Cami для iOS/ Android розроблений спеціально для SMOOTH-X. Він має цілий ряд професійних можливостей для зйомки та редагування. Пропонує набір готових шаблонів для монтажу, а також дозволяє додавати звукові доріжки, субтитри, обрізати кадри, використовувати творчі видовищні ефекти.

Zhiyun Smooth-X обладнаний акумулятором ємністю 1000 мАг, який забезпечує максимальний автономний час роботи 5,5 годин (середній час роботи - 4 години).
Заряджається батарея протягом 3-х годин через порт USB-C, кабель живлення у комплекті.
| Призначення стабілізатора | для телефону |
| Макс. навантаження | 200 гр |
| Ширина телефону | 50 - 90 мм |
| Час роботи | 5.5 год |
| Роз'єми | USB-C |
| Ємність | 1000 мАг |
| Час зарядки | 3 год |
| Особливі властивості | фолоу-фокус, встановлення на штатив |
| Особливі функції | Panorama, Slow-mo, Timelapse, Стеження за об'єктом |
| Керування | Смартфон (Bluetooth), Кнопки, Джойстик |
| Кількість вісів стабілізації | 2 |
| Кут повороту | 300° |
| Кут погойдування | 285° |
| Вихідна сила струму | 220 мА, 3 A |
| Вихідна напруга | 4.2 В, 3.4 В |
| Сумісність з ОС | iOS, Android |
| Матеріал | Пластик, Алюміній |
| Вага | 246 г |
| Ширина | 56 мм |
| Висота | 254 - 508 мм |
| Довжина | 57 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари