![]() |
T-phox Wall charger TC-224, 2хUSB Type-A with Lightning cable |
* Required fields
Full description is currently available for Ukrainian version of this page.
| Number of ports | 2 |
| Ports | USB-A |
| Charger type | Wall |
| Output current | 2.4 A |
| Output voltage | 5 V |
| Input voltage | 100-240 V, 50-60 Hz |
| Color | white |
| Country of brand registration | China |
| Country of manufacturing | China |
No customer questions for the moment.
Viewed products