![]() |
Мережевий зарядний пристрій T-phox TC-224, 2хUSB Type-A з кабелем Lightning |
* Обов'язкові поля
Зарядний пристрій T-phox TC-224 для одночасного підключення до живлення двох Apple гаджетів, включаючи iPod touch, iPad або iPhone.
Зарядний пристрій T-phox TC-224 безпосередньо підключається до розетки живлення, постачається в комплекті з кабелем Lightning.
Зручна панель з двома виходами USB Type-A служить для одночасної зарядки 2х Apple гаджетів, включаючи iPod touch, iPad або iPhone.
| Кількість портів | 2 |
| Роз'єми | USB-A |
| Тип зарядного пристрою | Мережевий |
| Вихідна сила струму | 2.4 A |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 100-240 В, 50-60 Гц |
| Колір | білий |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари