![]() |
Акумуляторна батарея 6S4P Energy Life 16800 мАч Moliсel 21700-P42A Li-Ion 10AWG без конектора (001) |
* Обов'язкові поля
| Зібран з елементів | Molicel P42A |
| Струм розряду | 11С |
| Тип батарей | Li-ion |
| Ємність | 16800 mAh |
| Вихідна сила струму | 180 A |
| Вихідна напруга | 21.6 В |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товара | Україна |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари