![]() |
Алюмінієва рамка для влогінга TELESIN для GoPro HERO11, HERO10, HERO9 Black |
* Обов'язкові поля
Алюмінієва захисна рамка TELESIN для GoPro HERO11, HERO10 та HERO9 Black з функцією встановлення на штативи, моноподи, кріплення у портретному або горизонтальному форматах.
Універсальна рамка для влогінга TELESIN не тільки виконує функцію захисту екшн-камери від ударів, а й розширює знімальні можливості. Сумісна з моделями GoPro HERO11, HERO10 та HERO9 Black.
Комплектація рамки включає 2 знімних кріплення трипроменевого формату, що дозволять повернути камеру у вертикальний або альбомний формат.

У верхній частині рамки та на бічній панелі розташовані 2 роз'єми «холодний башмак». Що дозволяє закріпити спалах, додатковий мікрофон, а також встановити всю знімальну конструкцію на монопод, стійку, штатив, зафіксувати на кермі, мотошоломі або у будь-якій іншій локації.
Рамка дає можливість відкрити бічну кришку для підключення кабелю живлення та підзарядки екшн-камери під час зйомки.

| Сумісність з камерами | GoPro |
| Сумісність з серіями | GoPro HERO9, GoPro HERO10, GoPro HERO11, GoPro HERO12, GoPro HERO13 |
| Сумісність з моделями | GoPro HERO9 Black, GoPro HERO10 Black, GoPro HERO11 Black, GoPro HERO13 Black, GoPro HERO12 Black |
| Тип | рамка |
| Колір | чорний |
| Матеріал | Алюміній |
| Вага | 65 г |
| Ширина | 79 мм |
| Висота | 63 мм |
| Товщина | 33 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари