![]() |
Антена 915 МГц VAS LongShot |
* Обов'язкові поля
| Тип | Діполь |
| Діапазони частот | 915 МГц |
| Поляризація | Лінійна (вертикальна) |
| Коефіцієнт посилення | 7.5 dBi |
| Роз'єм | SMA Plug |
| Розмір | 200x150x10 мм |
| Вага | 32.1 г |
| Тип антени | Діполь |
| Частота антени | 915 МГц |
| Полярізація | Лінійна |
| Коефіцієнт підсилення | 7.5 dBi |
| Хвильовий опір | 50 Ом |
| Конектор | SMA |
| Тип | антена |
| Вага | 32.1 г |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товара | США |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари