![]() |
Антени Matek Y1240 1.2GHz-1.3GHz 2шт |
* Обов'язкові поля
| Діапазони частот | 1050 - 1350 МГц |
| Тип антени | Діполь |
| Частота антени | 1.2 ГГц |
| Полярізація | Лінійна |
| Коефіцієнт підсилення | 3 dB |
| Довжина фідера | 80 мм |
| Хвильовий опір | 50 Ом |
| Діаметр | 13 мм |
| Конектор | SMA |
| Сумісність з коптерами | DJI |
| Тип | антена |
| Вага | 5.9 г |
| Довжина | 44 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари