![]() |
Довгий карбоновий монопод TELESIN 2.7 м V2 для GoPro |
* Обов'язкові поля
Довгий монопод версії V2 від Telesin, на відміну від попередньої 7-ми секційної моделі, складається з 6-ти секцій при однаковій максимальній довжині - 2,7 м. Підтримує можливість фіксації на проміжних варіантах довжини.
Телескопічний монопод Telesin 2,7 м V2 виготовлений з міцного та легкого карбону, тому практично не прогинається та не вібрує навіть у повністю розкладеному вигляді. Незважаючи на значні розміри, він не створить навантаження оператору.
У складеному стані довжина аксесуара становить 56 см, його вантажопідйомність – 1,5 кг при власній вазі лише 220 грам.
Телескопічний монопод Telesin 2,7 м V2 – одна з найдовших селфі-палок для GoPro. Включає 6 висувних секцій із можливістю фіксації на проміжних варіантах довжини. Нековзна рукоятка обладнана страхувальним ремінцем на зап'ястя.
Трипроменеве кріплення для екшн-камери на моноподі дозволяє повертати її на 180˚, щоб вибрати потрібний кут огляду, кріпильний болт для камери включений до комплекту.
Унікальна довжина монопода дозволяє вести зйомку у важкодоступних місцях з незвичайних ракурсів. Довжина монопода має вирішальне значення, коли потрібно зробити колективний знімок, фото об'єкта на великій висоті, знімати концерти, дитячі свята, спортивні заходи.
| Діаметр | 32 мм |
| Макс. навантаження | 1.5 кг |
| Особливі властивості | телескопічний |
| Сумісність з камерами | Discovery, GoPro, Xiaomi, SJCAM, GitUp, Eken, AirOn, Bravis, Nomi, Atrix, ThiEYE, Sigma, SportCam, Carcam, Kehan, Acme, Garmin, Alfacore |
| Сумісність з серіями | GoPro HERO4, GoPro HERO3, GoPro HERO3+, GoPro HERO5, Xiaomi Yi 4K, Xiaomi Yi Sport Basic Edition, Xiaomi Yi Sport Travel Edition, GoPro HERO6, GoPro HERO7, GoPro HERO8, GoPro HERO9, GoPro HD HERO / HERO2, GoPro HERO10, GoPro HERO11, GoPro HERO12, GoPro HERO13 |
| Сумісність з моделями | GoPro HERO3 White, GoPro HERO7 Black, GoPro Fusion, GoPro HERO6 Black, GoPro HD HERO, GoPro HERO2, GoPro HERO4 Silver, GoPro HERO3+ Silver, GoPro HERO3 Silver, GitUp Git2P Pro, GoPro HERO5 Session, GoPro HERO5 Black, Xiaomi Yi 4K, GoPro HERO4 Session, Xiaomi Yi Sport, GoPro HERO4 Black, GoPro HERO3+ Black, GoPro HERO3 Black, GoPro HERO7 Silver/White, GoPro HERO12 Black, GoPro HERO13 Black, GoPro HERO11 Black Mini, GoPro HERO11 Black, DJI Action 2, GoPro HERO10 Black, GoPro HERO9 Black, GitUp Git2P 90°, GitUp Git3 Duo 90°, GitUp Git3 Duo 170°, GoPro MAX, GoPro HERO8 Black |
| Довжина в складеному стані | 56 см |
| Кількість секцій | 6 |
| Тип головки | 1D |
| Тип фіксації | проворот |
| Тип | монопод |
| Колір | чорний |
| Матеріал | Карбон (вуглепластик), Алюміній |
| Вага | 220 г |
| Довжина | 270 см |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари