![]() |
Гумовий посадковий майданчик StartRC 50 см для квадрокоптерів |
* Обов'язкові поля
Щільний прогумований килимок StartRC круглої форми підходить для дронов компактних та середніх розмірів. Не вигоряє, не тріскається, не заламується. Легко миється та зручно складається для перенесення.
Посадковий майданчик StartRC служить для безпечного приземлення коптерів на нерівний, кам'янистий грунт, у високу траву, болотисту або забруднену місцевість, кучугури, пісок.
Непромокальний гумовий килимок діаметром 50 мм має товщину 3 мм, добре переносить спеку та холод, не тріскається, не вигоряє.
Компактно складається для транспортування.
| Діаметр | 32 мм |
| Особливі функції | Саморозкладний |
| Сумісність з коптерами | AEE Selfly, Parrot, Yuneec, GoPro, DJI |
| Сумісність з серіями коптерів | Mavic Air 2, Mavic Mini, Mini 2, Air 2S, Mini SE, Mavic 3, Mavic 3 Cine, Mini 3 Pro, Mavic 3E, Mavic 3T, Mavic 2 Enterprise, Disco Pro AG, Bebop, Bluegrass, Disco, Breeze, Mavic 2 Zoom, Mavic 2 Pro, Karma, Mavic Air, Mavic Pro, Spark |
| Колір | оранжевий, чорний |
| Вага | 340 г |
| Ширина | 50 см |
| Товщина | 3 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари