![]() |
Камера аналогова Foxeer 700TVL CCD 10x зум з PWM керуванням |
* Обов'язкові поля
| Матриця: | 1/3” Sony CCD+Effio DSP |
| Ефективна роздільна здатність: | 976х596 точок |
| Відеокодер: | PAL/NTSC |
| Формат сигнала: | CVBS(за замовчуванням)/AHD/CVI |
| Роздільна здатність: | 700TVL |
| Мінімальная яскравість: | Кольоровий режим 0.01лк; ч/б: 0.001лк |
| Збільшення: | Оптичне 10х |
| WDR: | Так |
| Цифровий шумоподавлювач: | Так |
| Акумулювання кадрів: | Так |
| Фокусна відстань: | 3.9 - 85.8 мм |
| Фокусировка: | Ручна |
| Баланс білого: | Авто |
| Діафрагма: | Авто |
| Співвідношення сигнал/шум: | > 60 дБ (розширений) |
| Електронний затвор: | PAL:1/50 - 1/10000 сек NTSC:1/60 - 1/12000 сек |
| Напруга живлення: | 12В |
| Робоча температура: | 0-70°C |
| Розмір: | 65х35х43 мм |
| Вага: | 116 г |
| Тип вихідного сигналу | аналоговий |
| Тип FPV камери | денна |
| Особливі властивості дрона | RAW фото |
| Вага | 116 г |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари