![]() |
Камера FPV Foxeer Razer Mini 1/3" 1200TVL L2.1 |
* Обов'язкові поля
| Тип вихідного сигналу | аналоговий |
| Тип FPV камери | денна |
| Роздільна здатність | 1200 TVL |
| Об'єктив | 2.1 мм |
| Вага | 12.2 г |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 22 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари