![]() |
Кардіодний стерео мікрофон Boya BY-DM200 для iPhone, iPad |
* Обов'язкові поля
Штекерний стерео мікрофон Boya BY-DM200 обладнаний двома конденсаторними капсулами X/Y. Підтримує пряме підключення до Lightning роз'єму, має кардіодний полярний малюнок.
Компактний мікрофон моделі Boya BY-DM200 з кардіодною діаграмою спрямованості, завдяки двом конденсаторним капсулам X/Y, забезпечує чіткий, чистий запис стереозвуку (музика, мова), використовується для влогінга, мобільної журналістики, запису голосових пам'яток.
Мікрофон обладнаний Apple MFI сертифікованим Lightning штекером, працює за принципом plug-in-and-go: підключається безпосередньо до iPad, iPhone, iPod touch.
До набору входить поролоновий вітрозахист для роботи в приміщеннях, а також хутряний - для вуличних зйомок у вітряну погоду.
| Тип мікрофона | конденсаторний |
| Спрямованість | X-Y стерео, кардіодний |
| Призначення мікрофона | Для смартфонів та планшетів |
| Чутливість | -38 дБ |
| Діапазон частот | 40 - 20000 Гц |
| Конектор | Lightning |
| Тип | мікрофон |
| Колір | чорний |
| Ширина | 38 мм |
| Довжина | 67 мм |
| Товщина | 38 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари