![]() |
Кишеньковий зарядний бокс TELESIN для 3х батарей GoPro HERO11, HERO10 та HERO9 Black |
* Обов'язкові поля
Зарядний бокс TELESIN з кришкою служить для підключення до живлення та зручного зберігання 3х батарей GoPro HERO11, HERO10 та HERO9 Black.
Компактний кишеньковий бокс TELESIN для зарядки, а також зручного перенесення та зберігання 3х акумуляторних батарей GoPro HERO11, HERO10 та HERO9 Black.
Для кожної батареї передбачений окремий відсік із індикатором рівня заряду. На внутрішній стороні кришки розташовано 2 слоти для зберігання карт пам'яті.
Час повної зарядки трьох акумуляторів – 2,5 години.
Зарядний пристрій обладнаний портом USB Type-C 15 Вт, підтримує вхідну напругу 5 В/3 А. Кабель живлення необхідно придбати додатково.


| Роз'єми | USB-C |
| Сумісність з камерами | GoPro |
| Сумісність з серіями | GoPro HERO12, GoPro HERO11, GoPro HERO10, GoPro HERO9 |
| Сумісність з моделями | GoPro HERO10 Black, GoPro HERO12 Black, GoPro HERO11 Black, GoPro HERO9 Black |
| Тип зарядного пристрою | USB |
| Вихідна сила струму | 800 мА (x3) |
| Вихідна напруга | 4.4 В |
| Вхідна сила струму | 3 A |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Кількість батарей | 3 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари