![]() |
Компактний стерео мікрофон BOYA BY-V01 |
* Обов'язкові поля
Портативний накамерний стереомикрофон Boya BY-V01 для дзеркальних та бездзеркальних камер. Універсальна X/Y спрямованість має два фіксованих значення охоплення: 90° і 120°.
Конденсаторний стерео мікрофон Boya BY-V01 має компактні габарити, працює з широким спектром дзеркальних і бездзеркальних камер.
Підтримується установка у «холодний башмак», а також на різьблення 1/4'', що дозволяє задіяти мікрофон в різних знімальних конструкціях. Універсальна X/Y спрямованість має два фіксованих значення охоплення: 90° та 120°.
Boya BY-V01 обладнаний вбудованим кабелем підключення 3,5 мм, живиться від батареї LR44 (в наборі). Також в комплекті поролоновий та хутряний вітрозахист, чохол для перенесення і зберігання.
| Тип мікрофона | конденсаторний |
| Спрямованість | X-Y стерео |
| Призначення мікрофона | Для відеокамер |
| Чутливість | -40 dB ±3 dB |
| Діапазон частот | 35 - 20000 Гц |
| Конектор | 3.5 mm jack male |
| Тип батарей | LR44 / А76 / V13GA |
| Особливі властивості | встановлення на штатив |
| Сумісність з камерами | Nikon, Fujifilm, Sony Alpha, Panasonic, Canon |
| Тип | мікрофон |
| Колір | чорний |
| Вага | 55 г |
| Ширина | 26 мм |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 73 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари