![]() |
Мережевий зарядний пристрій Ugreen 2хUSB Type-C, Power Delivery |
* Обов'язкові поля
Зарядний пристрій Ugreen обладнаний двома вихідними роз'ємами USB-C для зарядки електронних пристроїв.
Компактний зарядний пристрій Ugreen безпосередньо підключається до розетки живлення, зручна панель з двома виходами USB Type-C служить для одночасної зарядки 2х електронних гаджетів (телефону, планшета, навушників тощо).

Пристрій Ugreen підтримує функцію швидкої зарядки Power Delivery, поміщений у міцний вогнетривкий корпус.
Забезпечує захист від перегріву, коротких замикань, перепадів напруги.


| Кількість портів | 2 |
| Роз'єми | USB-C |
| Тип зарядного пристрою | Мережевий |
| Вихідна сила струму | 2.4 A, 3 A, 1.2 А, 2 А |
| Вихідна напруга | 15 В, 9 В, 5 В |
| Вхідна напруга | 100-240 В, 50-60 Гц |
| Стандарт зарядки | Power Delivery |
| Колір | білий |
| Ширина | 54 мм |
| Висота | 98 мм |
| Товщина | 28 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари