![]() |
Окуляри DJI Goggles Integra |
* Обов'язкові поля
| Роз'єми | microSD, USB-C, ММСХ |
| Тип батарей | LiPo 2S |
| Ємність | 1800 мАг |
| Дисплей | 2 x 2 " |
| Wi-Fi | 2.4GHz, 5.8GHz |
| Роздільна здатність (на кожне око) | 810x1440 |
| Кут огляду | від 30° до 54° |
| Частота | 144 Гц |
| Колір | чорний |
| Вага | 420 г |
| Ширина | 126 мм |
| Висота | 202 мм |
| Товщина | 110 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари