![]() |
Оригінальний зарядний пристрій 100W DJI Mavic 3 |
* Обов'язкові поля
Оригінальний зарядний пристрій для DJI Mavic 3 і пульта моделі DJI RC Pro на основі GaN технології має стабільну вихідну потужність 100 Вт.
| Роз'єми | USB-A, USB-C |
| Тип батарей | LiPo 4S |
| Ємність | 5000 мАг |
| Час зарядки | акумулятор - 1 год 36 хв батарея пульта дистанційного керування - 1 год 30 хв |
| Призначення | для квадрокоптерів |
| Сумісність з коптерами | DJI |
| Сумісність з серіями коптерів | Mavic 3T, Mavic 3E, Mini 3 Pro, Mavic 3 Cine, Mavic 3 |
| Тип зарядного пристрою | Мережевий |
| Вихідна сила струму | 4.3 A, 3.25 A, 5 А |
| Вихідна напруга | 5 В, 15 В, 20 В, 12 В, 9 В |
| Вхідна сила струму | 2 А |
| Вхідна напруга | 100-240 В, 50-60 Гц |
| Функції зарядного пристрою | Незалежні канали, Функція GAN |
| Кількість батарей | 2 |
| Тип | зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари