![]() |
Патч-антена Maple 2.4GHz 9dBi (SMA) |
* Обов'язкові поля
| Діапазони частот | 2400 - 2483 МГц |
| Тип антени | Патч |
| Частота антени | 2.4 ГГц |
| Полярізація | Лінійна |
| Коефіцієнт підсилення | 9 dBi |
| Хвильовий опір | 50 Ом |
| КСВ | 1.5 |
| Конектор | SMA |
| Тип | антена |
| Вага | 33 г |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари