![]() |
Патч-антена Maple 5.5GHz 21dBi (RP-SMA) (2шт) |
* Обов'язкові поля
| Діапазони частот | 5180 - 5850 МГц |
| Тип антени | Патч |
| Частота антени | 5.5 ГГц |
| Полярізація | Лінійна |
| Коефіцієнт підсилення | 21 dBi |
| Хвильовий опір | 50 Ом |
| Конектор | RP-SMA |
| Тип | антена |
| Вага | 162 г |
| Ширина | 186 мм |
| Висота | 186 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари