![]() |
Пропелер Master AirScrew 3X Power 10x9 з підвищеною тягою для Cinelifter дронів (CW) |
* Обов'язкові поля
| Діаметр пропелера | 10" / 254 мм |
| Крок пропелера | 9" / 229 мм |
| Товщина головки | 0.28" / 7 мм |
| Діаметр вала | 0.24" / 6 мм |
| Вага пропелера | 25.5 г |
| Напрям обертання | CW |
| Матеріал | Композит, армований скловолокном |
| Колір | Чорний |







| Крок гвинта | 9 |
| Діаметр | 10'' |
| Кіл-ть лопатей | 3 |
| Напрямок обертання | CW |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товара | США |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари