![]() |
Пропелер Master AirScrew 3X Power 15x14 з підвищеною тягою для Cinelifter дронів (CCW) |
* Обов'язкові поля
| Діаметр пропелера | 15" / 381 мм |
| Крок пропелера | 14" / 356 мм |
| Товщина вузла | 0.43" / 11 мм |
| Діаметр вала | 0.25" / 6.4 мм |
| Вага пропелера | 77.7 г |
| Напрям обертання | CCW |
| Матеріал | Композит, армований скловолокном |
| Колір | Чорний |







| Крок гвинта | 14 |
| Діаметр | 15'' |
| Кіл-ть лопатей | 3 |
| Напрямок обертання | CCW |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товара | США |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари