![]() |
Пропелер Master AirScrew GF Series 8x7 для літаків (CW) |
* Обов'язкові поля
| Діаметр пропелера | 8" / 203мм |
| Кут нахилу пропелера | 7" / 178мм |
| Товщина ступиці | 3/8" / 9.5мм |
| Діаметр ступиці | 3/16" - 1/4" / 4.76мм - 6.35мм |
| Вага пропелера | 0.39 унцій / 11.1г |
| Напрям обертання | CW |
| Матеріал | Композит, армированный стекловолокном |
| Колір | Чорний |
| Крок гвинта | 7 |
| Діаметр | 8'' |
| Кіл-ть лопатей | 2 |
| Напрямок обертання | CW |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товара | США |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари