![]() |
Пропелер Master AirScrew GF Series 9x8 для літаків (CW) |
* Обов'язкові поля
| Діаметр пропелера | 9" / 229мм |
| Кут нахилу пропелера | 8" / 203мм |
| Товщина ступиці | 7/16" / 11.1мм |
| Діаметр ступиці | 1/4" - 5/16" / 6.35мм - 7.94мм |
| Вага пропелера | 0.53 унцій / 15г |
| Напрям обертання | CW |
| Матеріал | Композит, армированный стекловолокном |
| Колір | Чорний |
| Крок гвинта | 8 |
| Діаметр | 9'' |
| Кіл-ть лопатей | 2 |
| Напрямок обертання | CW |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товара | США |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари