![]() |
Пропелер Master AirScrew K Series 13x8 для літаків (CW) |
* Обов'язкові поля
| Діаметр пропелера | 13" / 330мм |
| Крок пропелера | 8" / 203мм |
| Товщина ступиці | 5/8" / 15.9мм |
| Діаметр ступиці | 1/4" - 5/16" / 6.35мм - 7.94мм * |
| Вага вітрокрила | 1.55унцій / 43.9г |
| Напрям обертання | CW |
| Матеріал | Композит, армированный стекловолокном |
| Колір | Чорний |
| Крок гвинта | 8 |
| Діаметр | 13'' |
| Кіл-ть лопатей | 2 |
| Напрямок обертання | CW |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товара | США |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари