![]() |
Пропелер Master AirScrew K Series 15x10 для літаків (CW) |
* Обов'язкові поля
| Діаметр пропелера | 15" / 381мм |
| Крок пропелера | 10" / 254мм |
| Товщина ступиці | 11/16" / 17.5мм |
| Діаметр ступиці | 5/16" - 3/8" / 7.94мм - 9.53мм * |
| Вага пропелера | 2.4 унції / 68 г |
| Напрямок обертання | CW |
| Матеріал | Композит, армированный стекловолокном |
| Колір | Чорний |
| Крок гвинта | 10 |
| Діаметр | 15'' |
| Кіл-ть лопатей | 2 |
| Напрямок обертання | CW |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товара | США |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари