![]() |
Пропелер Master AirScrew K Series 16x8 для літаків (CW) |
* Обов'язкові поля
| Діаметр пропелера | 16" / 406мм |
| Крок пропелера | 8" / 203мм |
| Товщина ступиці | 3/4" / 19.1мм |
| Діаметр ступиці | 5/16" - 3/8" / 7.94мм - 9.53мм * |
| Вага пропелера | 3.1 унцій / 87.9 г |
| Напрям обертання | CW |
| Матеріал | Композит, армированный стекловолокном |
| Колір | Чорний |
| Крок гвинта | 8 |
| Діаметр | 16'' |
| Кіл-ть лопатей | 2 |
| Напрямок обертання | CW |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товара | США |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари