![]() |
Пропелер Master AirScrew Scimitar 12x8 для літаків (CW) |
* Обов'язкові поля
| Діаметр пропелера | 12" / 305мм |
| Кут нахилу пропелера | 8" / 203мм |
| Товщина ступиці | 9/16" / 14.3мм |
| Діаметр ступиці | 1/4" - 5/16" / 6.35мм - 7.94мм * |
| Вага пропелера | 1.27 унцій / 36 г |
| Напрямок обертання | CW |
| Матеріал | Композит, армований скловолокном |
| Колір | Чорний |
| Крок гвинта | 8 |
| Діаметр | 12'' |
| Кіл-ть лопатей | 2 |
| Напрямок обертання | CW |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товара | США |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари