![]() |
Пропелер Master AirScrew Scimitar 13x10 для літаків (CW) |
* Обов'язкові поля
| Діаметр пропелера | 13" / 330мм |
| Кут нахилу пропелера | 10" / 254мм |
| Товщина ступиці | 5/8" / 15.9мм |
| Діаметр ступиці | 1/4" - 5/16" / 6.35мм - 7.94мм * |
| Вага гвинда | 1.69 унцій / 47.9г |
| Напрямок обертання | CW |
| Матеріал | Композит, армований скловолокном |
| Колір | Чорний |
| Крок гвинта | 10 |
| Діаметр | 13'' |
| Кіл-ть лопатей | 2 |
| Напрямок обертання | CW |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товара | США |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари