![]() |
Пропелери T-Motor V22x7.4 для VTOL (CW+CCW) |
* Обов'язкові поля
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | T-Motor |
| Модель | V22x7.4 |
| Матеріал | Полімер+Вуглець |
| Розмір | 2274 " |
| Діаметр | 22 " |
| Крок | 7.4 " |
| Кріплення пропелера | T-Style | Гладкий вал 6 мм |
| Кількість лопатей | 2 |
| Складні лопаті | Немає |
| Напрямок обертання | CW | CCW |
| Призначення | Для літаків | Для електродвигунів | Вертикальний зліт (VTOL) |
| Крок гвинта | 7.4 |
| Діаметр | 22'' |
| Кіл-ть лопатей | 2 |
| Типорозмір | 2274 |
| Напрямок обертання | CCW, CW |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари