![]() |
Протипожежна сумка StartRC для батарей квадрокоптерів |
* Обов'язкові поля
Універсальна термостійка сумка StartRC служить для безпечного транспортування та зберігання літій-полімерних батарей DJI Mavic 3 / Mavic 2 / Air 2 / 2S та інших.
Великий об'єм сумки дозволяє зберігати акумулятори різних розмірів та навіть невеликий дрон.
Розміри сумки з батареями всередині: 215х165х145 мм.
Термочохол оснащен портом для зарядки, за допомогою якого можна більш безпечно заряджати акумулятор прямо у сумці для зберігання, щоб ефективно зменшити ризик вибуху та займання акумулятора.

Сумка виготовлена із вогнетривкої тканини з ПВХ, внутрішня тканина зі скловолокна.
Для більш комфортного використання, сумка має подвійну близкавку та прорезинену ручку.

| Сумісність з коптерами | DJI |
| Сумісність з серіями коптерів | Mavic 3E, Mini 3 Pro, Mavic 3 Cine, Mavic 3, Air 2S, Mini 2, Mavic Air 2, Mavic 2 Enterprise, Phantom 2, Mavic 2 Zoom, Mavic 2 Pro, Inspire 2, Mavic Pro, Phantom 4, Phantom 3, Mavic 3T |
| Жорсткість | м'який |
| Тип | чохол |
| Колір | сріблястий |
| Матеріал | Комбінована тканина |
| Вага | 175 г |
| Ширина | 215 мм |
| Висота | 165 мм |
| Товщина | 145 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари