![]() |
Пульт керування Radiomaster Boxer EdgeTX ELRS |
* Обов'язкові поля
Ідеальне поєднання розміру та ергономіки робить BOXER ідеальним вибором для пілотів, які завжди в русі. З повнорозмірними стіками типу холла для точного керування та інтуїтивним розташуванням кнопок, BOXER надає вам компактний пульт, не втрачаючи у зручності та функціональності.
Зверніть увагу, що батарея не входить до комплекту поставки, тому вам може знадобитися придбати окремо батарею 2S 6200 мАг для живлення пульта управління.
Пульт управління BOXER, поставляється з передвстановленою операційною системою EdgeTX, має передове програмне забезпечення, яке ідеально підходить для його апаратного забезпечення. RadioMaster тісно співпрацює з командою EdgeTX для розробки функцій та оптимізації користувацького досвіду.
| Протокол | ELRS |
| Зовнішній модуль | JR сумістний |
| Частота передавача/приймача | 2.4 ГГц |
| Роз'єми | USB-C |
| Тип батарей | 18650 |
| Дисплей | 128 x 64 Монохромний LCD |
| Вага | 532.5г |
| Ширина | 235мм |
| Висота | 178мм |
| Товщина | 77мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари