![]() |
Пульт керування Radiomaster Zorro (M2, 4-in-1, FCC) |
* Обов'язкові поля
Особливості радіоконтролера RadioMaster Zorro включають в себе ергономічний дизайн, великий яскравий LCD-екран в ідеальному положенні для перегляду, регульовані HALL джойстики, підтримка зовнішніх RF-модулів нано-розміру, вбудований зарядний порт USB-C, USB-C порт для оновлення та гри в симулятори, програмовані кнопки ззаду та зверху, система навігації з 7 кнопками RadioMaster, аудіовихід для навушників, вхід для зовнішнього джерела живлення та безліч інших опцій для роботи з радіосигналом.
Версія 4 в 1 (FCC) підтримує всі MPM протоколи. Повний перелік протоколів: https://www.multi-module.org/basics/supported-protocols
Zorro підтримує перемикання між режимами 1 та 2 без розбирання. Стандартним заводським режимом є режим 2.
Підтримує напрямну зарядку USB-C
| Виробник | Radiomaster |
| Модель | 4-в-1 |
| Частота | 2450 МГц |
| Кількість каналів | 16 |
| Протоколи зв'язку | ACCST | AFHDS | AFHDS 2A | DSSS | FASST | FASSTest | FHSS | S-FHSS | T-FHSS |
| Заявлена макс. дальність | 2000 м |
| Режим FailSafe | Нема імпульсів | Збереженя попереднього | Фіксоване значення |
| Потужність передавача | 250 мВт |
| Роз'єм антени | Немає |
| Зовнішнє джерело живлення | Немає |
| Форм-фактор | Джойстик |
| Раскладка стіків за замовчуванням | Mode 2 |
| Кількість каналів (внутрішній модуль) | 16 |
| Кількість каналів (зовнішній модуль) | 16 |
| Мікшери | Є, 32 канали |
| Криві | Є, 32 (5 -17 точок) |
| Налаштування failSafe | З пульта |
| Кількість слайдерів | 2 |
| Кількість лінійних регуляторів (повзунків) | 0 |
| Кількість поворотних регуляторів | 0 |
| Кількість мультиперемикачів | 0 |
| Кількість 3-поз. перемикачів | 2 |
| Кількість 2-поз. перемикачів | 4 |
| Кількість кнопок/тригерів | 2 |
| Вихід тренерського порту | USB | PPM 3,5 мм |
| Звукові оповіщення | Голос |
| Кількість моделей (внутрішня пам'ять) | 60 |
| Слот зовнішнього радіомодуля | JR-Nano |
| Дисплей | 128х64 STN |
| Додаткові особливості | Зарядка від Type-C | Зміна розкладки стиків без розбирання | Стіки з регулюванням ходу | Підтримка додаткового 2S акумулятора | Різьба під установку обвісу |
| Ручка | Немає |
| Бортове джерело живлення | Акумулятор Li-ion 2S 18350 900 мАг |
| Підтримка зарядки акумулятора | Є, Type-C |
| Напруга живлення | 6.6 — 8.4 В |
| Сила струму | 160 мА |
| Розміри | 170х159х108 мм |
| Вага | 350 г |
| Протокол | MPM |
| Зовнішній модуль | JR-Nano сумістний |
| Частота передавача/приймача | 2.4 ГГц |
| Роз'єми | USB-C |
| Тип батарей | 18350 |
| Дисплей | 128 x 64 Монохромний LCD |
| Вага | 350г |
| Ширина | 159мм |
| Висота | 170мм |
| Товщина | 108мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари